Kto?
Kiedy?
Komentarze
Polubienia

Michał Gospodarczyk

Czytaj więcej

Poleciałem na Majorkę za 18zł?!

Cześć!

Nazywam się Michał i od października 2018 roku tworzę treści na youtube, któych główną tematyką są oczywiście podróże. Tym razem dzięki Hubertowi poleciałem na Majorkę za bagatela 18 złotych! Tylko jak?

Otóż w styczniu przeglądając grupę Podróżnicze Hubcie znalazłem tą ofertę 12 zł za lot z Berlina na Majorkę i z powrotem, dodajemy opłatę tranzakcyjną i mamy 18. Mieszkam na Kaszubach więc jakoś do tego Berlina trzeba się dostać! A więc wsiadam w samochód jadę do oddalonego o 35km Słupska skąd przesiadam się do busa do Gdańska. Północ. Wsiadam do Flixbusa do Poznania i próbuje zasnąć. Rano. Kolejny Flixbus tym razem do Berlina. Dojeżdzam o 9 rano, szukam kiosku kupuję bilety na S-bahna i lecę na lotnisko, po 3 nieudanych przesiadkach ląduje na stopa w starym mercedesie :D. Uff zdążyłem za 5 minut zamykają bramki. Lecę na Majorkę.

Ale zaraz co z noclegiem?! A no okazuje się, że mam wspaniałą kuzynkę która mieszka na Majorce więc transport, nocleg i wyżywienie otrzymuje za prezent z Polski i solidny uścisk. Pomimo tego że jest środek stycznia na Majorce temperatury wiosenne, idealne do zwiedzania, więc staram się wykorzystać dane mi 3 dni najlepiej jak tylko potrafię.

Widoki przecudne, stolica- Palma de Mallorca przecudna, ludzie? -przecudni :D. (Nawet załapałem się na bitwę Freestyle`u. Więcej w relacji na youtube)

Koszty:

Lot:18zł

Transport na i z lotniska: 160zł

Nocleg, wyżywienie i transport na wyspie, 0zł+przytulas <3

Kiedy?

11.01.2019

Twój wpis czeka na zatwierdzenie.

Prawdopodobnie pojawi się na stronie w przeciągu kolejnych kilku minut!

Dzięki za dodanie relacji!

Sprawdź teraz podgląd swojego wpisu.
Jeśli wszystko jest ok to kliknij przycisk opublikuj.
Zawsze też możesz poprawić coś w swojej relacji przechodząc do jej edycji.

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć ten wpis?

Czy na pewno chcesz usunąć swoje konto?
Wszystkie Twoje dane zostaną utracone.

Aby przejść dalej, uzupełnij swoje dane, by inni mogli się z Tobą skontaktować.

Adres Twojego profilu Facebook

jak znaleźć link na Androidzie:

jak znaleźć link na iOS:

jak znaleźć link na komputerze: